Допомога в ході слідчих дій


Слідчі дії ще називають розшуковими. Вони спрямовані на отримання доказів або перевірку вже наявних у конкретному кримінальному провадженні.

Ми наполегливо радимо присутність адвоката у будь-якому разі, навіть якщо його участь не є обов’язковою. Твердження про те, що обшук проводиться лише у присутності адвоката — це міф. Забезпечення участі захисника — це власна відповідальність особи, яка має намір скористатися правовою допомогою.

Обшук житла, особистий обшук, обшук на підприємстві або в офісі – запросіть адвоката, бо таким чином зможете проконтролювати законність проведення слідчих дій. А ще забезпечити собі правовий захист. Адвокат, який прибув у статусі захисника або представника, має бути допущений у місце проведення обшуку. Разом із тим, на практиці виникають проблеми.

Недопущення адвоката є істотним порушенням закону і може призвести до визнання отриманих доказів недопустимими та нівелювати результати слідчих дій.

Вважаєте, що обшук незаконний? Допоможемо з оскарженням порушень й знайдемо правові підстави для визнання обшуку незаконним, а його наслідків недійсними.

У нас є правило — під час слідчих дій адвокат стає «тінню» клієнта. Але особливою. У будь-яке приміщення спершу заходить захисник, а потім клієнт. А при виході навпаки — першим випускаємо клієнта, а за ним йде адвокат.

Інші послуги

Потрібна консультація?

у вас залишились додаткові питаня, просто заповніть форму і ми вам передзвонимо