Підготовка і укладення договорів


Кажуть, ідеальне партнерство зароджується на небі. Але ми точно знаємо, що ідеальні ділові відносини знаходять своє відображення у договорі чи контракті. Якісно розроблені і прописані алгоритми домовленостей з контрагентами збережуть ваші гроші та нерви. Договір — це засіб від амнезії й порятунок у непередбачуваній ситуації, коли кожна зі сторін наполягає на своїй правоті.

Ми не скачуємо шаблони договорів з інтернету. Не беремо гроші за 170 сторінок незрозумілого документу. Роботу з клієнтом починаємо ще на етапі переговорів, до того як інша сторона стане контрагентом. Наша задача — проаналізувати діяльність клієнта, виявити ризики, чітко і зрозуміло описати алгоритм дій у разі спору. Тобто отримати на виході документ, що збереже ваш час, нерви й кошти у конфліктній ситуації.

Адвокатське об’єднання SPLB надає наступні послуги:

  • укладення договору (також колективного або міжнародного);
  • узгодження договору;
  • внесення змін до договору;
  • підписання договору (від імені фізичної або юридичної особи, на підставі довіреності);
  • контроль за виконанням договору;
  • супровід переговорів з контрагентами.

Договір може бути між фізичними особами, також можливе підписання договорів від імені юридичної особи, підписання договору на підставі довіреності та ін. Особливої уваги варте укладання міжнародних договорів та колективних договорів.

Колективні договори — це основні документи підприємств чи організацій. Їх укладають виходячи з чинного законодавства, зобов’язань сторін та інтересів колективу і власників.

Інші послуги

Потрібна консультація?

у вас залишились додаткові питаня, просто заповніть форму і ми вам передзвонимо