Мінімізація наслідків арештів та слідчих дій


Варто розуміти, що робота адвоката розпочинається не у день ймовірного обшуку, а набагато раніше. Одним зі способів захистити законні інтереси бізнесу — є підготовка персоналу.

Для співробітників наших клієнтів ми проводимо тренінги та семінари — як поводитися під час обшуку. Така підготовка є необхідною. Адже буває, що після такого стресу непідготовлені люди просто звільняються. Головне, кажемо ми, зберігати спокій і пам’ятати наш телефон.

Є певна закономірність — ймовірність незаконного вилучення майна під час обшуку зменшується, коли це відбувається за участі адвоката. Адвокат може зробити усні зауваження про порушення закону, що буде зафіксоване на відео чи аудіо; зазначає у протоколі обшуку свої письмові зауваження, а за потреби — телефонує 102. А якщо вилучення майна уникнути не вдалося, роль захисника — не допустити арешту вилученого майна чи визнання його речовим доказом. Для цього ми можемо подати клопотання про повернення тимчасово вилученого майна. Також забезпечимо поверення арештованого майна у кримінальному провадженні, подамо клопотання про повернення речових доказів.

Повернення вилученого майна — справа реальна. Утім тут ми роз’яснюємо клієнтам, що накладення арештів на майно судами відбувається відносно швидко.

А от зняття арешту та повернення вилученого майна потребуватиме часу і залежатиме не лише від адвоката. Проте і на цьому етапі – обіцяємо діяти активно.

Інші послуги

Потрібна консультація?

у вас залишились додаткові питаня, просто заповніть форму і ми вам передзвонимо